en cz de

Představení společnosti

Společnost K. T. Z., spol. s.r.o. Byla založena 21.3.1991, viz Výpis z obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 84. Hlavním předmětem činnosti je po celou dobu existence výroba plastových dílců pro široké spektrum použití a to pro:
a), potravinářský průmysl - víčka na sklenice, kozervy, dosy na saláty
b), zemědělství - izolátory ohradníku pro chovatele, napáječky telat a další pomůcky
c), řemesla - pomocné prvky pro truhláře, topenáře, obkladače
d), stavebnictví - betonárky ( pomocné prvky při výrobe betonových panelů )
Společnost se za dobu své existence dobře etablovala a dá se řici, že její produkce se ustálila bez větších odbytových výkyvů až do dnešní doby. Má stálou síť spolehlivých odběratelů jak na domácím českém trhu, tak i v Rakousku, Maďarsku a v posledních letech i na polském trhu.
Ve společnosti ja zaveden od roku 2006 certifikovaný systém podle ISO 9001 a ISO 14001, a je každoročně auditován.
V současné době je ve společnosti zaměstnáno 9 zaměstnanců ( 6 žen a 3 muži ) ve dvousměném provozu. Společnost jim poskytuje standartní zaměstnanecký servis v oblasti pracovních pomůcek, hygieny i stravování. Spokojenost společnosti s pracovní morálkou a spokojenost zaměstnanců s jednaním zaměstnavatele je více než dobrá.
Společnost si plní v plném rozsahu závazky vůdči institucím jako – Fin. Úřád, OSSZ, VZP, Úřád práce, ani s ostatními dozorovými orgány jak obecními tak i státními. Společnost má charakter rodinné firmy ale dosah její působnosti, jak je výše uvedeno je po celé Evropě.
TOPlist